Urok Karkonoszy zimą jest wyjątkowy. Liczne, doskonale przygotowane trasy zjazdowe oraz wyciągi oczekują turystów, którzy pasjonują się szusowaniem na nartach lub snowboardzie. Sprzęt narciarski, zwłaszcza dla osób, rozpoczynających przygodę z deską snowboadową lub nartami stanowi nieodkrytą przestrzeń, po której poruszają się z dozą niepewności. Pewnym ograniczeniem w zakresie posiadania kompletnego wyposażenia na stok jest duża ilość miejsca, jakie potrzebne jest na spakowanie odzieży i akcesoriów oraz wymóg posiadania bagażnika, który sprawdzi się w transporcie nart. Dla tych z Państwa, którzy spontanicznie wpadli na pomysł odwiedzenia Karkonoszy w sezonie zimowym oraz chcą zdecydować się na beztroskie szusowanie, powstała wypożyczalnia nart w Szklarskiej Porębie. Podobnie funkcjonuje wypożyczalnia snowboard – Szklarska Poręba. Możliwość wypożyczenia nart i deski snowboardowej, a ponadto wyposażenia stwarza nieograniczone możliwości korzystania z uroków zimy w górach. Do dyspozycji klientów przygotowano narty zjazdowe, narty skiturowe, odzież narciarską oraz pełen asortyment akcesoriów. Dodatkowo wypożyczalnia nart zapewnia możliwość skorzystania z pomocy wykwalifikowanego instruktora, posiadającego niezbędne certyfikaty. Jeśli myślisz: Szklarska Poręba narty… koniecznie wybierz się na zimowe szaleństwo, a dobór sprzętu na cały dzień pozostaw profesjonalnemu personelowi.

Co oferuje wypożyczalnia nart w Szklarskiej Porębie?

Położona blisko stoku wypożyczalnia nart jest miejscem, w którym wykwalifikowany, doświadczony personel pomoże dobrać odpowiednie narty oraz wyposażenie dodatkowe. Komfort, bezpieczeństwo i doskonałe dopasowanie sprzętu są priorytetami udanego dnia na stoku. W ofercie wypożyczalni znajdują się ponadto kijki, kaski, gogle, buty z wiązaniami oraz odzież – kurtki i spodnie narciarskie. Nie musisz transportować całego wyposażenia, niezbędnego na stoku. Jeśli jesteś początkującym narciarzem lub wybierasz się do Szklarskiej Poręby z całą rodziną, zdecydowanie warto wypożyczyć sprzęt, aby poznać jego możliwości oraz zdobyć doświadczenie, konieczne do pozyskania wiedzy, które produkty sprawdzają się dla Ciebie najlepiej. Wypożyczalnia nart i desek snowboardowych w Szklarskiej Porębie oferuje narty dla dzieci, które dostępne są w zróżnicowanych długościach. Dla każdego klienta wypożyczalni możliwa jest regulacja wiązań, ostrzenie oraz smarowanie nart, aby każdy zjazd był wyjątkową frajdą. Jeżeli Ty lub Twoje pociechy potrzebujecie pomocy instruktora, oferowane są szkolenia w miejscach o wyjątkowo łagodnym nachyleniu, a nawet narciarskie przedszkole.

Jakie stoki czekają na Was w Szklarskiej Porębie?

Szklarska Poręba jest prawdziwym, zimowym rajem dla amatorów sportów zimowych o różnym stopniu zaawansowania. Liczne wyciągi, w tym orczykowe i talerzykowe sprawdzają się znakomicie, zwłaszcza na stokach sztucznie dośnieżanych, które czynne są przez cały sezon zimowy. Wiele stoków w Szklarskiej Porębie posiada oświetlenie, dzięki któremu szusować można do późnych godzin wieczornych. Świetnie utrzymane trasy zjazdowe i skiturowe zapewniają wyjątkowe wrażenia osobom, zaczynającym przygodę z narciarstwem oraz tym, którzy chcą spróbować swoich sił na trasach FIS, odznaczających się wysoką trudnością. Liczne punkty gastronomiczne, rozbudowana baza noclegowa, zachęcają turystów do korzystania z uroków tej malowniczej miejscowości. Które stoki szczególnie warte są polecenia? Zdecydowanie warto zajrzeć: https://www.nocowanie.pl/najlepsze-miejsca-na-narty-w-szklarskiej-porebie.html Ski Arena Szrenica wyróżnia się możliwością skorzystania ze zróżnicowanych tras, natomiast Wyciągi przy Dolinie Szczęścia służą osobom, które uczą się jazdy na nartach i snowboardzie oraz szlifują swoje umiejętności. Wesoła Górka czeka na początkujących i średniozaawansowanych narciarzy, oferując kadrę instruktorów, rekomendowanych przez MEN, PZS, PZN. Liczne stoki zlokalizowane są w sąsiedztwie obiektów noclegowych, co ułatwia niedoświadczonym narciarzom rozeznanie się w zimowo – narciarskich warunkach.

Stoked SKI

ul. Odrodzenia 13

58-580 Szklarska Poręba

 

GODZINY OTWARCIA:

Codziennie 8:00-18:00