Tylko najlepsze sprzęt

Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu i dużemu zaufaniu klientów możemy pozwolić sobie na częstą wymianę dostępnego w naszej wypożyczalni sprzętu narciarskiego jak i snowboardowego.

Co nas wyróżnia?

Dobra wypożyczalnia nart odznacza się głównie indywidualnym podejściem do każdego klienta, by zagwarantować mu przyjemność z jazdy na nartach ale także bezpieczeństwo na stoku, gdyż narciarstwo to sport bardzo kontuzyjny. Odpowiednio przygotowane narty przez naszych serwismenów sprawią, że jazda stanie się o wiele bardziej przyjemna. To właśnie te wszystkie aspekty wyróżniają nas na tle konkurencji w Szklarskiej Porębie.

 

Dostępność sprzętu (nart i snowboardów)

Nawet w szczycie sezonu znajdziesz u nas to czego potrzebujesz, duży asortyment i dostępność nart sprawi, że wyjdziesz od nas w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.

 

Dowóz nart na stok lub do hotelu

Świadczymy także usługę dowozu sprzętu narciarskiego i snowboardowego do klienta. Często zdarza się, że wybieramy się na odpoczynek pociągiem lub autokarem, w celu ułatwienia transportu nart dowieziemy sprzęt właśnie do ciebie na wskazany adres.

 

Rezerwacja

Chcesz aby Twój pobyt w Szklarskiej Porębie był pozbawiony wszelkich zmartwień? Żaden problem, w celu zarezerwowania sprzętu prosimy o kontakt telefoniczny, bądź kontakt mailowy. Postaramy się jak najszybciej skompletować i przygotować narty pod Twój przyjazd.

 

Negocjacja cen – rabaty

Wypożyczasz sprzęt na dłużej? Jeśli tak, przysługują Tobie rabaty w różnych wysokościach, w zależności od ilości dni wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Więcej informacji na ten temat uzyskasz telefoniczny, bądź mailowo.

MASZ PYTANIA DZWOŃ!

690 389 946

KONTAKT

ul. Odrodzenia 13

58-580 Szklarska Poręba

GODZINY OTWARCIA:

Codziennie 8:00-18:00